Posuň se s námi.
Buď součástí We Are Creators

Začalo to běháním a cestou přes půl zeměkoule na IronMan Hawaii. Teď se podílíme na komunikaci největších sportovních akcí světa a snažíme se, aby sport, který v našem životě hraje velkou roli, byl vidět. Hledáme někoho, kdo se s námi postará o sítě našich klientů. Jsi to ty?

Máme pro tebe job, když...

Chceš umět plavat v online marketingu

Točíme se v digitálu. Produkujeme videa, nahráváme podcasty, stavíme weby, spravujeme sociální sítě, posíláme newslettery, vymýšlíme strategie a kreslíme komunikační linky. Určitě nemusíš být expert na tohle všechno, stačí mít chuť si to vyzkoušet. 

Žiješ sportem a baví tě jeho prostředí

Máme i nesportovní klienty, ale nejvíc žijeme právě sportem. Pracovně i ve volném čase. Jestli to máš podobně, hltáš jeden sportovní příběh za druhým a chtěl bys je zažít z první řady, jsme ta správná adresa.

Máš chuť dělat věci, co jsi ještě nezkusil

Dost často se dostáváme do situací, které jsou z 50 % parádně naplánované a zbytek je improvizace a momentální nápad. S tím bys měl být v pohodě.

S čím potřebujeme helpnout?

Hledáme talenty všeho druhu, ale právě teď nám nejvíc pomůže člověk, který si rozumí se správou sociálních sítí. Instáče a Facebooky totiž nikdy nespí a nám raketově přibývá počet účtů, o které se staráme. Potřebujeme dalšího parťáka, se kterým vymyslíme obsah a postaráme se, že bude včas a v nejlepší kvalitě venku. 👨🏻‍💻

Jestli si umíš samostatně organizovat práci a je na tebe spolehnutí, je to super začátek. Když k tomu máš i kreativní buňky, co zvládnou napsat lepší copy než je na tomhle webu a sem tam vystřihnou líbivou grafiku, je to pecka. Hledáme zkrátka univerzála, kterého bude bavit s námi vymýšlet super věci a sledovat, kam nás dostanou. 🚀

🤝🏼 Pokud jsme tě zaujali, neboj se ozvat, ať už máš v portfoliu pár zářezů nebo chceš do digitálu teprve proniknout. Vymyslíme spolupráci, která bude fér a smysluplná pro obě strany. Časově tě budeme potřebovat alespoň na poloviční úvazek. Od devíti do pěti ale nejedeme, takže to určitě půjde skloubit i s dalšími povinnostmi.

Něco o sobě, CV a tak...