Jan Černý feat. Český olympijský tým

Oznámili jsme návrháře olympijské kolekce ve velkém stylu

o co jsme se postarali?

Idea making
Look & feel
Produkce a postprodukce
Launch & event
Socials

proměna v cyklistický love brand

Vykročili jsme ze sportovní bubliny a oslovili fashion komunitu. Odhalili jsme návrháře nástupové kolekce na Olympijské hry v Paříži. Originálním způsobem jsme přinesli nový rozměr doposud kritizovanému tématu. Brutálně speciální kolekce si zaslouží i brutálně speciální představení. To jsme s návrhářem Janem Černým a 4 sportovci natočili a promítli na 30 m dlouhé plátno v pražském CAMPu, kde se konala tisková konference a setkání s návrhářem kolekce.

brutálně speciální

Dřív schytávaly nástupové kolekce hate, teď čekáme návrhářskou bombu, která oslní během pár minut v nejsledovanějším živém přenosu celý svět. Kompletní vizuální zpracování k oznámení návrháře jsme si vzali na triko my. Naše videa oslnily zatím minimálně český fashion svět. Sdíleli nás fashion influenceři, přední česká média i fanoušci.

Neukázali jsme ani nitku a i tak udělali hype a milion plays k tomu.

Vykopli jsme do světa dvě videa. Jedno s představením mladého návrháře Jana Černého, který se sám učil v Paříži a přijal výzvu obléct olympioniky na oficiální nástup na Seině. A na druhé jsme přizvali mladé sportovce Petra Fuksu, Nikolu Ogrodníkovou, Ondru Gemova a Terezu Petřžílkovou, kteří se tak stali tvářemi zatím nevytvořené kolekce.

Videa mají dohromady už přes milion přehrání a to je teprv začátek toho, co se ke kolekci chystá...

Nástupová kolekce je v Česku většinou pod palbou kritiky. Teď ale pomáháme na svět něčemu radikálně odlišnému. Velkolepost téhle změny jsme posílili speciálním promítáním v pražském CAMPu. Tam jsme oficiálně skrz naše video představili Jana Černého na 30m dlouhém plátně.

od vize ke spuštění

Na videích jsme se podíleli od prvního konceptu a díky tomu jsme měli na finální podobu zásadní vliv. Na olympiádě bychom měli přestavit to nejlepší, co v Česku umíme. Nejen ve sportu. Proto máme radost, že jsme kromě autorského vizuálu využili i vlastní sound design a hudbu, kterou složil vítěz Czeching 2023, Matyáš Adámek.

co vymyslíme společně?
matej@wearecreators.cz