Posuň se dál s námi

Buď součástí We Are Creators a rozjeď kariéru v marketingu.

Chci do týmu

Z party kámošů rosteme ve firmu s vlastní základnou a top klienty. Podílíme se na komunikaci největších sportovních akcí světa i ČR a chceme, aby naše práce vynikala. Přidáš se taky?

Social media člověk s hard skills

Hledáme talenty všeho druhu, teď nám hodně pomůže člověk, který si rozumí se správou sociálních sítí a přidá k tomu hardskill – může to být performance nebo práce s fotkami a videem. Instáče a Facebooky totiž nikdy nespí a nám raketově přibývá počet účtů, o které se staráme. Potřebujeme parťáka, díky kterému budeme včas publikovat všechny příspěvky. 🎨

Jestli si umíš samostatně organizovat práci a je na tebe spolehnutí, je to super začátek. Taky potřebuješ rozumět zpracovávání contentu, publikováním a textama.

🤝🏼 Pokud jsme tě zaujali, neboj se ozvat, ať už máš v portfoliu pár zářezů nebo chceš do digitálu teprve proniknout. Vymyslíme spolupráci, která bude fér a smysluplná pro obě strany. Časově tě budeme potřebovat alespoň na poloviční úvazek. Od devíti do pěti ale nejedeme, takže to určitě půjde skloubit i s dalšími povinnostmi.

Chci to zkusit

Střihač a postprodukce

Na discích nám leží giga záběrů a materiálů, které čekají, až jim někdo dá finální podobu. Budeš to ty? 🤩
Děláme srandu i čistě imagový věci, co končí v Reels, ale taky v televizi. Jestli zvládáš Final Cut, Premiéru nebo třeba After Effects, chceme tě poznat!
‍‍
🤝🏼 Pokud jsme tě zaujali, neboj se ozvat. Vymyslíme spolupráci, která bude fér a smysluplná pro obě strany. Časově tě budeme potřebovat alespoň na poloviční úvazek. Od devíti do pěti ale nejedeme, takže to určitě půjde skloubit i s dalšími povinnostmi.

Chci to zkusit

Kameraman / foto do terénu

Staráme se o vizuál a content největších sportovních akcí. 📸 To znamená, že lítáme kolem světa i kolem ČR a v terénu nabíráme fotky a videa, co zazáří v online světě. Umíš s kamerou a troufneš si na field, kde se žádný záběr neopakuje dvakrát, protože je to sport? Jestli bys s námi chtěl vyrážet do terénu, máme místo.
‍‍
🤝🏼 Pokud jsme tě zaujali, neboj se ozvat. Vymyslíme spolupráci, která bude fér a smysluplná pro obě strany. Časově tě budeme potřebovat alespoň na poloviční úvazek. Od devíti do pěti ale nejedeme, takže to určitě půjde skloubit i s dalšími povinnostmi.

Chci to zkusit

Grafický talent

Hledáme talenty všeho druhu, ale právě teď nám nejvíc pomůže člověk, který si rozumí na vysoký úrovni s grafikou. Instáče a Facebooky totiž nikdy nespí a nám raketově přibývá počet účtů, o které se staráme. Potřebujeme parťáka, díky kterému budou profily vypadat v TOPu. 🎨

Jestli si umíš samostatně organizovat práci a je na tebe spolehnutí, je to super začátek. Taky si potřebuješ rozumět s maskováním, typografií, kompozicí a vědět, co na internetech frčí. 🚀🤝🏼

Pokud jsme tě zaujali, neboj se ozvat, ať už máš v portfoliu pár zářezů nebo chceš do digitálu teprve proniknout. Vymyslíme spolupráci, která bude fér a smysluplná pro obě strany. Časově tě budeme potřebovat alespoň na poloviční úvazek. Od devíti do pěti ale nejedeme, takže to určitě půjde skloubit i s dalšími povinnostmi. Co bys měl zvládat?

Chci to zkusit

rozjedeme to společně?

Ozvi se na matej@wearecreators.cz 📩